Dit initiatief is besproken in de adviesgroepvergadering. Er zal binnenkort een reactie van de adviesgroep volgen.
Wij willen een buurtiftar organiseren met als hoofddoel verbinding bevorderen met het Cruyff Court plein.
Mijn naam is Nadia Taristi, een actieve bewoonster van de Kolenkit. Samen met andere vrouwen uit de buurt organiseer ik verschillende activiteiten voor diverse doelgroepen. Samen met Halima en Khetam ga ik een buurtiftar organiseren op het Cruyff Court Plein.
Het organiseren van een buurtiftar is een kans om verbinding te creëren tussen buurtbewoners van verschillende achtergronden en culturen. Dit evenement is niet alleen een gelegenheid om samen te eten, maar ook om de onderlinge solidariteit te versterken, respect voor diversiteit te bevorderen en de gemeenschapsverbanden te verdiepen. Door het organiseren van deze iftar willen we het Cruyff Court plein gebruiken als centraal punt voor ontmoeting en verbinding.
Een iftar maaltijd is een traditionele maaltijd die Moslims eten na het vasten tijdens de heilige maand Ramadan. De maand Ramadan staat voor saamhorigheid & verbinding.
De primaire doelstelling van deze buurtiftar is om de sociale cohesie binnen de buurt te bevorderen en verbinding te creëren tussen de bewoners rondom het Cruyff Court Plein. Daarnaast willen we de bewoners inspireren om samen te werken aan een duurzame, inclusieve en veilige gemeenschap.
Behalve bewoners (Jong en oud) uit de wijk, willen wij ook de gemeente, politie, actieve organisaties in de wijk uitnodigen. Dit zodat zij ook kennis kunnen maken met de bewoners uit onze buurt op deze laagdrempelige wijze. Wij zouden een bestuurder, de imam en dominee voor toespraken uitnodigen en er is genoeg ruimte voor vragen stellen en interesse in elkaar en de ander! Er wordt max 200 mensen uitgenodigd voor deze event
Mond op mond reclame, flyer, sociaal media en activiteiten in de buurt.
Dit initiatief is besproken in de adviesgroepvergadering. Er zal binnenkort een reactie van de adviesgroep volgen.
Log in om een reactie te plaatsen:
Inloggen of registreren
Nog geen reacties