logo
Gemeente
Amsterdam

Buurtbudget Bos en Lommer

Taalcafe in Mansvelt met Alice op maandag en dinsdag

Alice Gilaard
05-12-2024 18:43 | Sociaal | Landlust

Status

Initiatief ingediend
Initiatief op agenda
Initiatief besproken
Budget toegekend

Dit initiatief heeft goedkeuring van de adviesgroep! De indiener kan subsidie aanvragen om het project te realiseren. Uitspraak van de adviesgroep: Gefeliciteerd met de toekenning van het buurtbudget. De adviesgroep vindt het een mooi en verbindend initiatief waar zowel mensen van en buiten de buurt worden bereikt. Succes met de uitvoering!



Laagdrempelige conversatielessen voor bewoners in en om Landlust (Bos en Lommer) vanuit Huis van de Wijk Mansvelt.

Wie

Ik, Alice Gilaard, organiseer wekelijks conversatielessen op maandagochtend en dinsdagmiddag vanuit Huis van de Wijk Mansvelt.

Wat

De bijeenkomsten zijn bedoeld om ingezetenen uit Bos en Lommer bij te staan te helpen om de Nederlandse lessen die ze hebben gevolgd of nog volgen in de praktijk te brengen. En zo beter in verbinding te brengen met hun eigen leefomgeving en in staat te stellen hun leven meer in eigen hand te nemen.

Hoe

Via het verspreiden van zowel digitale als fysieke flyers, berichten in lokale media, sociale media kanalen en mond-op-mondreclame.

Waar

Totale kosten van initiatief:

€ 1.510,00

Toegekend buurtbudget:

€ 1.510,00

Wat vindt u?

"Had je ook al gedacht aan..."
"Ik wil graag helpen met..."
"Ik steun dit initiatief, want..."
"Maar hoe zit het dan met..."
We ontvangen graag reacties van buurtbewoners!
Reageer

Delen

Reacties

Log in om een reactie te plaatsen:

Inloggen of registreren

Nog geen reacties