logo
Gemeente
Amsterdam

Buurtbudget Westerpark

Staatsbrunch 5 mei

Jette Uittenhout
30-01-2025 17:18 | Openbare ruimte, Kunst & cultuur, Sociaal |

Status

Initiatief ingediend
Initiatief op agenda

Dit initiatief wordt besproken in de volgende adviesgroepvergadering op donderdag 27 feb., 2025

Initiatief besproken
Budget toegekend


De Staatsbrunch is een vrijheidsmaaltijd op 5 mei, buiten, voor en met de hele buurt en een mooi programma.

Wie

Drie organisaties vormen een kernteam: Stichting Kerk en Buurt Westerpark, Biz Staatsliedenbuurt en Combiwel Buurtwerk. Wij betrekken zo veel mogelijk (buurt)organisatie bij de uitvoering; COC Cocktail, 4 en 5 mei commite, Zaal100, de Nieuwe Reiger, Stadsdorp Westerpark, Vrouwen West/Samen Sterk, Deel de Duif, Dock jongerenwerk/Toverbal, GWL terrein, Droppie, Per Mens, Arbeiderspaleis en bijvoorbeeld Buurtbuik kan een mooie bijdrage leveren.
Deze samenwerking organiseert op mei 5 een feestelijke brunch (12.00-14.00 uur) voor 400 buurtgenoten in de openbaarheid op de Van Limburg Stirumstraat en Tweede Nassaustraat in Amsterdam. Wij zetten in om een duurzame samenwerking.

Wat

Wij willen alle buurtbewoners van de Staatsliedenbuurt uitnodigen. Wij zetten in op 400 buurtgenoten. Hier van zullen bijna 100 buurtgenoten mee helpen als vrijwilliger. Denk bijvoorbeeld aan hosts aan tafel, het bereiden van een hapje of het serveren van de soep. OF als onderdeel van ons programma.
Ons plan draagt bij aan de buurt omdat wij de bestaande netwerken verstevigen en brengen verschillende netwerken bij elkaar. Zo willen we werken aan een mooie buurt waar mensen elkaar kennen. En waarbij nieuwe gezamelijke initiatieven de ruimte kunnen krijgen.

Hoe

Iedere samenwerk partner gaat zijn eigen achterban informeren en enthousiasmeren. Daarnaast zetten we in op lokale media (West best talkshow, Staatskrant, West Krant, AT5, Parool ), we gaan buurt beroemdheden vragen als ambassadeurs, posters, flyers en sociale media worden gebruikt.

--> Wat betreft de begroting. Wij zouden graag de gehele begroting met jullie delen. Wij vragen geld aan bij het Vfonds (bevestigd), Fonds voor West, Postcode Loterij Buurtfonds en vanuit ons eigen kernteam; middelen van Combiwel Buurtwerk, Kerk & Buurt Westerpark en Biz Staatsliedenbuurt.

Totaal aangevraagd buurtbudget:

€ 4.950,00

Wat vindt u?

"Had je ook al gedacht aan..."
"Ik wil graag helpen met..."
"Ik steun dit initiatief, want..."
"Maar hoe zit het dan met..."
We ontvangen graag reacties van buurtbewoners!
Reageer

Delen

Reacties

Log in om een reactie te plaatsen:

Inloggen of registreren

Nog geen reacties