Wij komen twee keer per week samen om te voetballen sinds drie jaar. Deze zomer gaan wij ook een toernooi spelen.
- ik ben mostafa bouabid, barvrijwilliger bij dr tagerijn en leider van het voetbalteam
- wij trainen twee keer per week en gaan deze zomer en toernooi spelen tegen andere senioren teams. Wij willen vaker spelen tegen teams uit de Baarsjes en we hebben al contact gelegd met VVA Spartaan en DCG. Ook zou het leuk zijn om tegen andere buurthuizen te spelen. Wij hebben shirts nodig zodat we elkaar herkennen op hét Veld en goed kunnen passen
- het voetballen is goed voor onze gezondheid, zo blijven wij fit. Ook ontstaan er soms nieuwe vriendschappen en kunnen mensen meespelen die minder fit zijn zzij staan dan op doel. Iedereen is altijd heel blij om samen te sporten. Er komen veel mensen trainen. Het is gratis wat et laagdrempelig maakt voor iedereen.
- wij willentwintig bedrukte shirts en als iemand stopt bij het voetbalteam moeten ze het weer inleveren. Ik zal hier het overzicht over houden.
- ik ken veel mensen in de tagerijn en heb contact met alle mannen die komen trainen. Ranjit gaat meehelpen met hét toernooi promoten.
- het kost 25 euro om een bedrukt shirt te kopen daarom vragen wij 500 euro aan.