We willen de tuin verbeteren in de Tagerijn.
- Bülent Kaya
- We willen de komende periode regelmatig met een tuinteam samenwerken om de tuin van de Tagerijn steeds mooier en groener te maken. Er ligt nu veel zand in de tuin, we hebben aarde nodig en biologische planten om de grond vruchtbaar te maken.
- Een mooiere tuin waar mensen van het groen kunnen genieten. We willen met een groepje meer leren over tuinieren. En we vinden het leuk om met aarde te spelen. Denk aan bloemen, groen, zelf geplante uien, verse groente en kruiden. Dat wat we oogsten kunnen we zelf ook weer eten via teams die koken in de Tagerijn in de keuken.
- We vinden het leuk om samen buiten te zijn, en gezellig met elkaar te zijn en gesprekken te voeren. Laatst hebben we met elkaar tegels eruit gehaald en kwamen er al leuke gesprekken met buurtbewoners op gang. Zo was er een duitse meneer die veel over biologische planten wist. Deze uitwisseling is fijn.
- We denken dat we minimaal zo'n 5 man gaan vinden voor het tuinteam, en we verwachten dat als we vaker bezig zijn, er meer mensen zullen aansluiten.
- We hebben nu al vier enthousiaste buurtbewoners, we gaan dit verder vertellen, en flyers ophangen, en reclame maken op instagram. Ook hebben we contact gezocht met de plantenmarkt die eerder dit jaar budget heeft aangevraagd om te kijken of we samen kunnen nadenken over biologische planten.
- We willen 499 euro voor biologische grond, biologische kruiden voor in het kruiden spiraal, en als er nog geld over is voor andere planten.