Spring naar inhoud
logo
Gemeente
Amsterdam

Buurtbudget Bos en Lommer

Initiatief ingediend

Status

Dit initiatief is ingediend, maar staat nog niet op de agenda van de adviesgroep om besproken te worden. De gebiedsmakelaar kijkt eerst nog even mee.

Onafhankelijkheid Suriname 1975

Door: Urmy Blikslager
2 oktober 2025

Dialoogmiddag en samen herdenken 50 jaar onafhankelijkheid van Suriname.

Mijn naam is Urmy Blikslager. Ik ben bewoner én sleutelfiguur in de Kolenkitbuurt, en oprichter van Radio Rakoki – een buurtinitiatief dat de stem van de wijk laat horen.
Op 22 november 2025 organiseer ik een bijzonder initiatief met als doel de verborgen geschiedenis van Suriname zichtbaar te maken, en de bijdrage van Afro-Surinamers aan een multiculturele stad als Amsterdam te belichten.
Met dit initiatief wil ik een brug slaan tussen generaties. Daarom richt ik me op zowel jongeren als ouderen, en nodig ik iedereen uit de wijk uit om deel te nemen. Samen gaan we in gesprek, delen we verhalen en vieren we de kracht van cultuur, geschiedenis en gemeenschap.

Begroting

Hapjes, drankjes, koffie en thee: 30 p x 5 = 150 euro, vrijwilligersvergoeding: 4p x 4 uur x 5,50 euro= 88 euro. bakers, borden en andere materiaal= 60 euro. 2 Sprekers: 50 + 50 = 100 euro en dagvoorzitter: 50 euro. Artist voor een muziek optreden, 50 euro. Totaal: 498 euro.

Translate

Login om verder te gaan

Hou mij op de hoogte




Geef mij een nieuwe code

Annuleren