Spring naar inhoud
logo
Gemeente
Amsterdam

Buurtbudget Bos en Lommer

Budget toegekend

Status

Dit initiatief heeft goedkeuring van de adviesgroep! De indiener kan subsidie aanvragen om het project te realiseren.

Filmavond en Dialoog over Ongelijkheid en Racisme jaren '60

Door: Ilse Adams
3 juni 2024

Het organiseren van filmavonden en dialoog over ongelijkheid en racisme in de jaren '60 tot heden (Zwart Bewust!).

Wie

Door Ilse Adams en Djurmony Monique Asmus (De Vergeten Moeders).

1e vertoning: 24 augustus as
2e vertoning: 28 september as
3e vertoning: 19 oktober as
4e vertoning: 23 november as

Wat

Wij willen de buurtbewoners uit de Kolenkitbuurt (en omgeving) die zelf of hun kinderen ooit te maken hebben gehad met racisme en ongelijkheid bereiken.

Wij wonen in een buurt met diversiteit en waar je vele culturen hebt, heb je altijd met racisme en ongelijkheid te maken. In de jaren '60 vond een bepaalde groep het
ormaal, maar de andere groep heeft tot en met heden eronder te lijden. Hoe denkt men tegenwoordig hierover? Doordat de situatie zich nog steeds voordoet, maken wij het bespreekbaar! Hierover gaan wij in dialoog met de aanwezigen (interactie met de aanwezigen).

Waarom het goed is voor de buurt? Omdat het herkenbaar is door de diversiteit en bevorderlijk is voor de samenwerking (binnen de samenleving) tussen de verschillende bevolkingsgroepen.

Wij verwachten tussen de 30-35 personen per filmavond.

Hoe

Via de radio, WhatsApp groepen, flyers en mond-tot-mond reclame.



Translate

Login om verder te gaan

Hou mij op de hoogte




Geef mij een nieuwe code

Annuleren